Чи варто покласти сина в РЦ для кращого результату?

  • Последние ответы
  • Новые темы

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Добрий вечір всім! По-перше хочу висловити велику подяку вам за сайт, який мені був великою допомогою. Спочатку я думала, що збожеволію, але потім почала читати і мені полегшало.
Виявляється, не мій син один такий. Ви не уявляєте, що таке для матері розуміти, що вона виростила сволоту, хоч і намагалася виховувати правильно!!!
Але в міру читання я заспокоювалася. За це ще раз вам всім велике спасибі! Я не уявляю, скільки це потрібно все писати, якщо я і читати втомилася, хоча читаю швидко)))
Я що хочу запитати. Чи є сенс мені його класти в РЦ для закріплення результату? Або потрібно це робити якщо буде зрив тільки?
Син поводиться нормально, здається. Єдине, він може випити трохи вина (у нас його багато, своє господарство маємо, тому заховати ніяк не можу).
Щодо РЦ: що краще РЦ або наша місцева наркологія? Для закріплення або в разі зриву.
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Ще йому через 2 роки в армію. Може краще поставити його краще на облік наркологічний, поки є в крові наркотик? Сьогодні страшно потрапити в армію з нашою війною, а так 3 роки виграмо. Правильно кажу?
 

Стасик

Guest
Если хотите на учёт от армии ставить, то в государственную ложитесь. Только, он потом не сможет получить права для вождения автотранспортом, разрешение на оружие, устроиться на работу.
 

Маруся

Очень злой модератор!
Команда форума
Регистрация
14 Май 2018
Сообщения
97.146
Реакции
86.329
Здравствуйте, Неля!
Виявляється, не мій син один такий.
Конечно не один)) Сейчас они все такие, я уже даже не преувеличиваю)
Чи є сенс мені його класти в РЦ для закріплення результату?
Вот в РЦ точно не стоит, голову ему только забьют чепухой...
Син поводиться нормально, здається.
Ну а как нормально? С дружками порвал? Где он доставал наркотик и главное - что он употреблял?
Для закріплення або в разі зриву.
Ну а что, срыв предчувствуете или как? Он давно трезвый?
Може краще поставити його краще на облік наркологічний, поки є в крові наркотик? Сьогодні страшно потрапити в армію з нашою війною, а так 3 роки виграмо.
Кстати, очень может быть) Да сходите, попросите врача. Просто, никто вас просто так не поставит на трех-летний учёт, это не так и просто, это же лишняя работа врачам.
Ну и тогда ему придётся отлежать 21 день в больнице, а там раззнакомится со всякими барыгами...
Только, он потом не сможет получить права для вождения автотранспортом, разрешение на оружие, устроиться на работу.
Ну сколько не сможет? 3 года? Ну и черт с ним.
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Если хотите на учёт от армии ставить, то в государственную ложитесь. Только, он потом не сможет получить права для вождения автотранспортом, разрешение на оружие, устроиться на работу.
Так я його вже боюся відправляти вчитися в місто! Нехай сидить з нами, коровам хвости крутить, якщо таке творить
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Кстати, очень может быть) Да сходите, попросите врача. Просто, никто вас просто так не поставит на трех-летний учёт, это не так и просто, это же лишняя работа врачам.
Ну и тогда ему придётся отлежать 21 день в больнице, а там раззнакомится со всякими барыгами...
Точно ... Може і познайомитися. Він же навчився цьому в місті, почав шастати туди гуляти. А я-то думала, дівчину завів, а тут он що
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Ну а как нормально? С дружками порвал? Где он доставал наркотик и главное - что он употреблял?
Так порошок ж цей, амфетамін. Купували в інтернеті, як він каже. Я перевірити поки не можу, телефон він в ломбард заклав і він пропав.
У місто більше не пускаю, з батьком працює тепер з 5 ранку і до вечора ... Брати його побили добре, я теж відходила ременем
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Ну а что, срыв предчувствуете или как? Он давно трезвый?
Приблизно місяць тверезий, але я ж його не пускаю нікуди. Так ходить веселий, сміється ... А я кажу: чого либішься, морда безсовісна!
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Так матері нерви витрепать треба вміти. Ще й сміється, смішно йому, як ми трясемося тепер
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Пашка, старший, як дізнався що він носом нюхав, так ніс йому розбив до крові, до сих пір синій ходить. Головне прикро те, скільки він грошей з нас виманив і на що! На що!!! Це просто в голові нормальної не вкладається.
Говорив, що познайомився з дівчиною, в місті, треба подарунки то на день народження, то в парк вони підуть!
 

Маруся

Очень злой модератор!
Команда форума
Регистрация
14 Май 2018
Сообщения
97.146
Реакции
86.329
Пашка, старший, як дізнався що він носом нюхав, так ніс йому розбив до крові, до сих пір синій ходить. Головне прикро те, скільки він грошей з нас виманив і на що! На що!!! Це просто в голові нормальної не вкладається.
Говорив, що познайомився з дівчиною, в місті, треба подарунки то на день народження, то в парк вони підуть!
Ржу))))) :Biggrin:
 

Маруся

Очень злой модератор!
Команда форума
Регистрация
14 Май 2018
Сообщения
97.146
Реакции
86.329

Маруся

Очень злой модератор!
Команда форума
Регистрация
14 Май 2018
Сообщения
97.146
Реакции
86.329
Приблизно місяць тверезий, але я ж його не пускаю нікуди. Так ходить веселий, сміється ... А я кажу: чого либішься, морда безсовісна!
Да всё правильно делаете.
 

Маруся

Очень злой модератор!
Команда форума
Регистрация
14 Май 2018
Сообщения
97.146
Реакции
86.329

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101

Маруся

Очень злой модератор!
Команда форума
Регистрация
14 Май 2018
Сообщения
97.146
Реакции
86.329
А я вважаю, плакати тут треба, а не сміятися! Такі плани зіпсував!
Він поплакав два дні, а потім як з гуся вода йому!
Ну тут главное, что он не манипулирует, не придуривается, не огрызается. Сказано работать - работает. Думаю, всё хорошо будет. Вовремя его поймали, правильно отреагировали.
 

Маруся

Очень злой модератор!
Команда форума
Регистрация
14 Май 2018
Сообщения
97.146
Реакции
86.329
І що тепер, все життя за ним ходити слідом?
Вы ему мозг грызите за это подольше, чтобы ему аж тошно стало от этих разговоров. Пусть навсегда запомнит, что за наркоту будет очень плохо и долго припоминать будут.
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Вы ему мозг грызите за это подольше, чтобы ему аж тошно стало от этих разговоров. Пусть навсегда запомнит, что за наркоту будет очень плохо и долго припоминать будут.
Так ми і так його зжираємо))) Тепер брати його так і називають - Де там наш наркоман?
 

Мама Неля

Научите меня жить!
Наш человек
Регистрация
18 Июн 2018
Сообщения
85
Реакции
101
Родина у нас пристойна. Я вчителькою в школі працюю, батько корів тримає, 30 голів, уявляєте? А син наркоманом став ...